foto-o-mnie

Nazywam się Paulina Mazur.

Wierzę, że autentyczna komunikacja buduje trwałe relacje.

Rozwiązuję problemy Pracodawców związane z pozyskiwaniem i angażowaniem pracowników.

Employer branding realizuję narzędziami marketingowymi oraz personal brandingiem pracowników.

Jak pracuję?

  • Możesz skorzystać z mojej wiedzy i pomysłów angażując mnie do wybranych projektów lub zapraszając na konsultacje.
  • Możesz powierzyć mi część lub całość procesu związanego z komunikacją i angażowaniem pracowników, kandydatów lub Klientów.
  • Lub zaprosić mnie do stałej współpracy, tak abym mogła wspierać na bieżąco Twoją komunikację i obecność w mediach.
  • Projektuję i prowadzę angażujące warsztaty i szkolenia, warsztaty moderowane, które mogę przystosować do potrzeb Twojej organizacji, Twoich pracowników lub Klientów (m.in. employer branding, komunikacja z pokoleniem Y, personal branding w social media).

Jaką przeszłam drogę?

Zaczynałam od zdobywania doświadczeń w obszarze rekrutacji. Przez kilkanaście lat realizowałam, w wiodącej firmie doradztwa personalnego BIGRAM, projekty z obszaru employer brandingu i rekrutacji talentów.

Zbudowałam i rozwinęłam zespół odpowiedzialny za prowadzenie w Polsce dwóch międzynarodowych projektów Enactus* oraz GMC Poland**. Przy obu programach doradzałam pozyskanym Klientom, dużym i średnim pracodawcom, jak komunikować się z potencjalnymi i obecnymi pracownikami, jak pozyskiwać talenty, jak budować ich doświadczenia, oraz zwiększać zaangażowanie.

Miałam przyjemność pracować dla takich firm jak m.in.: AVON, PKO Bank Polski, Grupa AXA, Grupa PZU, Ferrero, Grupa Saint – Gobain, PKN Orlen, Bank Zachodni WBK, Deloitte, PwC, KPMG, LOTTE Wedel, Oriflame, Budimex, STRABAG, KGHM, Grupa Kapitałowa PGE, Orange Polska, VISA oraz dziesiątek innych pracodawców.

Zrealizowałam projekty, w których uczestniczyło kilkanaście tysięcy osób. Uczestnikami organizowanych przeze mnie wydarzeń byli menedżerowie, dyrektorzy, specjaliści, studenci, pracownicy akademiccy, dziennikarze.

Co lubię i czym się dziś zajmuję?

Lubię pracę zespołową, zderzanie myśli i pracę kreatywną. Doradzam i projektuję komunikację oraz wydarzenia dla pracowników, kandydatów i klientów. Bardzo angażuję się w swoją pracę, bo ją lubię:-)

Lubię stawać przed wyzwaniami moich Klientów, poszukiwać rozwiązań, uczyć się, konstruować nowe rozwiązania i pomysły, dzielić się wiedzą. Ale największą satysfakcję daje mi realizacja celu.

Mam szeroki zakres usług, ponieważ życie zawodowe dało mi bardzo zróżnicowane i ciekawe doświadczenia. Głowę mam zawsze pełną pomysłów. Pomysłów na autentyczną komunikację i angażujące eventy.

Jak możesz się ze mną skontaktować?

Jeśli szukasz kreatywnego, pracowitego oraz zaangażowanego partnera, pełnego energii i pomysłów, zapraszam serdecznie do kontaktu i rozmowy o współpracy.

Paulina Mazur

tel. 605 222 008

mail: pm@pmcomm.pl

Profil na Linkedin

dodatkowo możesz przejrzeć moje publikacje i wpisy na blogu dostępne tu

“Paulina jest bardzo kreatywna i zawsze pełna energii. Angażuje się na 200% w realizację projektów. Jest profesjonalistką w obszarze komunikacji, employer bradingu, zarządzania projektami i eventami. Współpracujemy od wielu lat.” – Piotr Wielgomas, Prezes, BIGRAM

“Paulina jest efektywnym menedżerem, bardzo inspirującym i energicznym konsultantem. Jest dobrym mówcą i godnym zaufania partnerem dla biznesu. Współpracowaliśmy przy projektach employer brandingowych. Wielokrotnie uczestniczyłem w doskonale zorganizowanych przez Paulinę eventach. Serdecznie Ją polecam jako doświadczonego i dojrzałego eksperta ds. komunikacji.” – Artur Miernik, Interim HR Director

“Paulina Mazur jest osobą kompetentną, odpowiedzialną, zaangażowaną, absolutnie godną polecenia. Jej wystąpienia są oceniane jako inspirujące i bardzo użyteczne. Jako moderator w bardzo swobodny sposób pobudza uczestników do wymiany myśli i opinii, budując klimat zaufania i otwartości.” – Zdzisław Szczepkowski, Dyrektor WUP Olsztyn