Warsztaty/moderacje

  • Chcesz poznać metody przygotowania strategii employer brandignowej?
  • A może poszukujesz wsparcia w budowaniu marki osobistej w mediach?

Chętnie przygotuję dla Twojej organizacji warsztaty. Zapraszam również na konsultacje indywidualne.

training warsztaty szkolenia z employer brandingu

Organizowałam szkolenia i warsztaty na temat employer brandingu oraz personal brandingu. Prowadziłam szkolenia samodzielnie lub przy udziale ekspertów branżowych. Mam doświadczenie we współpracy z kadrą zarządzającą, menedżerami, ale również studentami!

Jaką wiedzą się dzielę? Przede wszystkim opowiadam o tym, na czym się znam i co lubię. Szeroko pojęta komunikacja i branding, np. personal branding w social media, employer branding, oczekiwania i motywacje młodych, komunikacja międzypokoleniowa.

  • Chcesz zorganizować dla menedżerów szkolenie z employer brandingu?
  • A może Personal brandingu na Linkedin?
  • Zmagasz się z wyzwaniami w obszarze komunikacji międzypokoleniowej?Zapraszam! Przygotuję szkolenie o motywacjach młodych, abyś w pełni wykorzystał potencjał pokolenia millenialsów. (pokolenia Y)

Jestem znana w środowisku HR z tego, że lubię millenialsów i często występuję w ich obronie, dowodząc, że jest to wspaniałe pełne potencjału i dobrych intencji pokolenie. A określanie ich roszczeniowym jest krzywdzące i nie wspiera budowaniu relacji i współpracy. Jeśli szukasz warsztatu i inspiracji jak połączyć pokolenia w organizacji napisz do mnie.

Skontaktuj się

Zapytaj o szkolenie dla Ciebie i Twoich pracowników!

Podziel się: