Warsztaty/moderacje

  • Chcesz zaangażować pracowników w budowanie strategii employer brandingowej, rekrutacyjnej?
  • Chcesz przełożyć cele biznesowe HR na plan działań?
  • Szukasz anglojęzycznego moderatora i prelegenta?

Chętnie przygotuję dla Twojej organizacji warsztaty moderowane. Zapraszam również na konsultacje indywidualne oraz szkolenia.

konferencja I love marketing mariaż miękkiego HRu z twardym marketingiem Paulina Mazur

Organizuję szkolenia i warsztaty na temat employer brandingu, personal brandingu (po polsku i po angielsku). Moderuję debaty, prace zespołowe, prowadzę konferencje i uroczystości biznesowe.

Szkolenia prowadzę samodzielnie lub przy udziale zaproszonych ekspertów branżowych (np. social media, podejmowanie decyzji, strategia HR, kultura organizacyjna, social selling). Mam doświadczenie we współpracy z kadrą zarządzającą, menedżerami, pracownikami naukowymi, jak również studentami!

Występowałam m.in. na konferencjach Pulsu Biznesu, Sprawnego Marketingu (I love Marketing), BIGRAM, Grupy Infor, BPCC oraz na lokalnych wydarzeniach organizowanych przez Urzędy Pracy.

Prowadziłam uroczystości związane z konkursami GMC i Enactus Poland.

Paulina Mazur prowadzi debatę na Złotej

Jaką wiedzą się dzielę? Przede wszystkim opowiadam o tym, na czym się znam i co lubię. Szeroko pojęta komunikacja i branding, np. personal branding w social media, employer branding, marketing rekrutacyjny, oczekiwania i motywacje młodych, komunikacja międzypokoleniowa, komunikacja wewnętrzna.

  • Chcesz zorganizować dla menedżerów szkolenie z employer brandingu? Zaangażować ich w tworzenie planu działań?
  • Interesuje się uporządkowane podejście do budowania marek osobistych liderów, menedżerów organizacji?
  • Zmagasz się z wyzwaniami w obszarze komunikacji międzypokoleniowej?Zapraszam! Przygotuję szkolenie o motywacjach młodych, abyś w pełni wykorzystał potencjał pokolenia millenialsów, pokolenia Zet. (pokolenia Y)

Jestem znana w środowisku HR z tego, że lubię młode pokolenia i często występuję z prezentacjami na temat podobieństw i różnic pokoleniowych (osobiście preferuję narrację o podobieństwach;-). Szkoląc i doradzając w obszarze Employer Brandingu łączę marketing z HR’em.

Jeśli szukasz warsztatu, wsparcia na konferencji, napisz do mnie!

Paulina Mazur jest wspaniałym moderatorem. Profesjonalizm, z jakim przygotowywała się do warsztatów, przerósł moje oczekiwania. Poprowadziła nasz bardzo wymagający zespół przez trudne i skomplikowane dyskusje z ogromnym wdziękiem, poczuciem humoru i, przede wszystkim, ku wynikom, jakich wszyscy pragnęliśmy, nie mając pewności, czy uda się je osiągnąć. Tematy warsztatów były różne, od zaprojektowania zakresu działań badawczych, do tworzenia planów działania na bazie strategii. W obu przypadkach byliśmy bardzo zadowoleni z pracy z Pauliną i serdecznie polecamy ją jako moderatora wszystkim innym.” – Magdalena Dul-Komosińska,  CEE Director, Klimate-KIC

Skontaktuj się

Zapytaj o szkolenie dla Ciebie i Twoich pracowników!

Podziel się: